Usługi

  • Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze stacji ładowania dla aut elektrycznych, oferując trzy kluczowe rodzaje usług. Po pierwsze, świadczymy usługi operatorskie, które obejmują zarządzanie i eksploatację stacji ładowania. Po drugie, nasze usługi serwisowe gwarantują sprawność techniczną i niezawodność infrastruktury ładowania. Wreszcie, oferujemy usługi ładowania, dostarczając innowacyjne i efektywne rozwiązania dla szybkiego i bezpiecznego ładowania pojazdów elektrycznych.

Usługi operatorskie

Jako firma produkująca stacje ładowania, świadczymy również usługi operatorskie. Dzięki platformie usługowej, w prosty sposób będziesz w stanie zarządzać oraz zdalnie obsługiwać każdą stacje. W ramy naszych usług operatorskich wchodzi m.in.:

  •  Podgląd użycia prądu w twoim telefonie.
  •  Zdalne ładowanie pojazdu.
  •  Proste płatności elektroniczne.
  •  Szybki dostęp do każdej stacji ładowania
  •  i wiele innych możliwości..

Usługi serwisowe

Dla każdego klienta udzielamy kompleksowych usług serwisowych, pierwsze działania podejmujemy od razu po zgłoszeniu awarii. W pierwszej kolejności staramy się pozbyć problemu zdalnie gdy problem nie wymaga przybycia naszego serwisanta. W ramy naszych usług serwisowych wchodzi:

Bezpłatny Serwis

Szybki i bezpłatny serwis stacji ładowania na terenie całego kraju.

Przegląd techniczny

Coroczny przegląd techniczny stacji.

Teleporady

Porady telefoniczne w razie jakichkolwiek problemów.

Usługi ładowania

Tworzymy infrastrukturę elektromoblilności by każdy z jej użytkowników mógł podróżować w spokoju o pełne baterie. Inwestycje w ekologiczne źródła zasilania rosną z roku na rok, dlatego naszym zadaniem jest ciągły rozwój i zapewnienie odpowiednich warunków do swobodnego poruszanie się pojazdami EV.

Oferujemy szeroki zakres wyboru stacji do ładowania samochodów elektrycznych, elektrycznych rowerów oraz urządzeń mobilnych. Ponadto nasze stacje są zintegrowane z kilkunastoma platformami operatorskimi do zarządzania infrastrukturą ładowania. Wyróżnia nas duży wybór konfiguracji wybranego modelu pod własne preferencje oraz indywidulanie zaprojektowane grafiki na stację.

Stacje ładowania AC

Stacje ładowania DC

Punkty ładowania rowerów