Leasing z EFL

  • Współpraca z naszym godnym zaufania partnerem zdecydowanie ułatwi realizację Twoich celów biznesowych. Wybierz sprawdzony program leasingowy EFL i pozyskaj środki na wszystko, czego potrzebujesz!
  • Możesz wybrać dowolne produkty
  • Chętnie sfinansujemy Twoje potrzeby już od 1000 zł
  • Sam skalkulujesz swoją ofertę

Dlaczego warto rozważyć współpracę z EFL?

EFL to renomowana instytucja finansowa z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku. Nasza firma może pochwalić się wyjątkowym zespołem specjalistów oraz zaawansowaną infrastrukturą, co stanowi solidną podstawę naszej działalności. Nasza oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania finansowe, takie jak leasing, pożyczki, wynajem długoterminowy, faktoring oraz różnego rodzaju produkty dodatkowe. Współpracujemy ściśle z wiodącymi producentami i dostawcami branżowymi.

Nasza firma zawsze stawia na bliski kontakt z klientem, co gwarantuje kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Ponadto, jesteśmy częścią Credit Agricole SA, jednej z największych instytucji finansowych w Europie, oraz Credit Agricole Leasing & Factoring SA, wiodącego gracza w sektorze leasingu i faktoringu w Europie. To zaufanie, jakim obdarzyło nas wielu klientów, jest dowodem na jakość naszych usług.

Jeśli chcieliby Państwo zapoznać się z ogólnymi warunkami umowy leasingu, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje.
Więcej